Ogłoszenia duszpasterskie - Dziesiąta Niedziela Zwykła - 07.06.2026
sobota 06.06.2026
- Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w niedzielę o godz. 17.3o a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.oo.
- Dziś po raz XIX obchodzimy Święto Dziękczynienia. „Dziękujemy za świadectwo wiary” to hasło tegorocznego święta. W tym roku wspominamy bł. Siostrę Bolesławę Lament – założycielkę Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny i bł. ks. Józefa Stanka SAC – męczennika II wojny światowej. Dziś przed kościołem Rycerze Św. Jana Pawła II, prowadzą zbiórkę do puszek na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
- Do czwartku 11 czerwca (dawna oktawa Bożego Ciała), nabożeństwa czerwcowe są odprawiane z procesją eucharystyczną. Dziś o 17.3o a do czwartku po Mszy św. o godz. 18.oo.
- W piątek, 12 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.oo, 17.3o i 18.oo. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post.
- W sobotę 13 czerwca, Wspomnienie Niepokalanego Seca Maryi.
- W czerwcu księża odwiedzą w domach osoby starsze i chore z posługą sakramentalną, w drugą sobotę miesiąca -13 czerwca, od godz. 9.oo.
- W niedzielę 14 czerwca po Mszy św. o godz.11.oo, dzieci z Przedszkola Sióstr Elżbietanek zapraszają na przedstawienie kostiumowe o św. Elżbiecie Węgierskiej. Przedstawienie odbędzie się na scenie przy domu parafialnym. Zapraszamy. Niedziela 14 czerwca - po Mszy św. o godz. 11.oo.





20 kwi
19 kwi
18 kwi